حبادنما | پایگاه خبری تحلیلی جوانان حبیب آباد

حبادنما ، پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی جوانان حبیب آباد
پایگاه خبری ، تحلیلی جوانان حبیب آباد

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

سه شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۷ ق.ظ
تلاش های مبهم، رفتارهای عجیب !

تلاش های مبهم، رفتارهای عجیب !

چند روزیست اتفاقاتی زیر پوست شهرمان حبیب آباد در حال وقوع است!

حرفهایی از حرکات مردمی و اقدامات برخی مسئولین در پاسخ به این حرکات گوش میرسد !

در هفته های گذشته عده ای از مردم شهر، نارضایتی خود از برخی رفتارها و فعالیت های شهردار شهر  آقای سیدمحمد معین الدینی را با نوشتن طوماری به فرماندار شهرستان اعلام میدارند. شنیده ها حاکی از این است که به نحوی این طومار به دست شهردار محترم شهر میرسد و ایشان در اقدامی عجیب پس از زیر سوال بردن امضاهای جمع آوری شده، اقدام به تماس تلفنی با تعدادی از امضاء کنندگان این طومار و در مواردی تهدید آنان مینماید!!

متن طوماری که مردم برای فرماندار شهرستان برخوار ارسال نموده بودند را در تصویر زیر مشاهده فرمایید:
همچنین در روزهای اخیر برای تعدادی از همشهریان که این طومار را امضاء نموده بودند ابلاغیه ای که نمونه آنرا در زیر مشاهده خواهید کرد آمده است !


اکنون مردم شهر درگفت و شنود های خود این مطلب را بین یکدیگر رد و بدل می کنند که چه اتفاقاتی در حال وقوع است که شهردار شهر اینچنین از نارضایتی مردم از عملکردش برآشفته شده است و مسئولین محترم سطح شهرستان چه پاسخی برای اعلام نارضایتی مردم از آقای شهردار داده اند؟ مردمی که اعتراض خود را بطور مسالمت آمیز و از راه نوشتن طومار به گوش مسئولین رسانده اند؟

در پایان اگر ما را #منتقد_بی_منطق خطاب نکنند!! این نکته را یادآور می شویم که بسیاری از نقدها و انتقادهایی که به شهردار و شورای اسلامی شهر حبیب آباد است حاصل عدم ارائه ی گزارشات به مردم در طول چهارسال گذشته و نامحرم دانستن مردم در خصوص امورات عمومی شهر بوده است !

  • حبادنما
  • ۵۴۴ بازدید
سه شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۴ ب.ظ
تجهیز پرهزینه قبرستان شهر حبیب آباد

تجهیز پرهزینه قبرستان شهر حبیب آباد

بررسی مسئله ای که در روزهای اخیر نقل محافل مردم شهر گردیده است:

مدتی است صحبتی دهان به دهان در میان مردم شهر می چرخد و آن اینکه قرار است مجددا سالن اجتماعاتی برای برگزاری مراسمات ترحیم و ... در بهشت زینب توسط شهرداری حبیب آباد احداث شود. شنیده ها از افراد مطلع این است که دلیل اعضای محترم شورای اسلامی دوره چهارم و شهردار محترم حبیب آباد برای احداث این مکان بیانات امام جمعه محترم حبیب آباد درخصوص برگزاری اینگونه مراسمات در مساجد شهر بوده است. بر همین اساس به امام جمعه محترم شهر مراجعه کردیم و نظر ایشان را در مورد این پروژه و صحبت هایی که در میان مردم شهر درخصوص پروژه مطرح است  ،جویا شدیم.

ایشان در این خصوص بیان کردند:" بنده سال گذشته با اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم در مورد ایجاد امکاناتی در بهشت زینب که موجب رفاه حال زائرین قبور و مراجعین آن مکان باشد مانند تجهیز غسالخانه، قطعه بندی و نظم دادن به قسمت دوم قبرستان، ایجاد پارکینگ و... صحبتهایی داشتم. در مورد ساخت سالن اجتماعات هم گفتگو کردیم اما ساخت سالن را نه الزاماً خواستار بوده ام و نه در این شرایط از اولویت های شهر می دانم.در روز قدس نیز مخصوصاً به جناب آقای شهردار متذکر شدم که در این خصوص باید تأمل و بررسی نمود و از کار شتاب زده پرهیز کرد."

اکنون با یک محاسبه ی سرانگشتی اگر مساحت این ساختمان حدود 1000 متر مربع در نظر گرفته شود ، انجام این پروژه مبلغ هنگفتی برای شهر هزینه در بر خواهد داشت. حال سوال این است در شهری که اولویت ها و نیازهای اساسی مهمتری وجود دارد آیا هزینه ای این چنین برای چنین پروژه ای معقول به نظر می آید؟ و آیا در صورت احداث این سالن ، مردم شهر چقدر از این فضا بهره برداری خواهند کرد؟

لازم است این نکته را یادآور شویم که با توجه به نزدیک شدن به اواخر دوره ی چهارم شوراها ، آیا این اقدام ارثیه ای نامبارک برای شورای دوره ی پنجم نمی باشد؟

  • حبادنما
  • ۴۷۳ بازدید
مشترک روزانه حبادنما شوید
پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، ایمیل دریافتی را تایید نمایید.

برای دریافت آخرین مطالب و عضویت در کانال تلگرام حبادنما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کانال حبادنما در تلگرام

از همشهریان عزیز حبیب آبادی خواهشمندیم نظرات خود را جهت هر چه بهتر شدن مطالب برای ما ارسال نمایند.
درگاه ارتباطی : habadnama[at]gmail.com

فرصتی برای خدمت

شورای اسلامی شهر حبیب آباد

آخرین نظرات